Zvěčněte si okamžiky s bříškem a využijte těhotenské focení Praha


Těhotenství je velmi krásným obdobím. Je však spojeno s těmi příjemnějšími stránkami i s těmi horšími. Mezi nejhezčí okamžiky patří samozřejmě ultrazvuky, kde své miminko uvidíte na obrazovce a budete dojatí z toho, jak krásně se v bříšku vrtí. Dalším velmi silným okamžikem jsou první pohyby, které ucítíte. Pohyby miminka jsou naprosto nepopsatelným a neuvěřitelným zážitkem, ze kterého bude mít radost i partner, jakmile je poprvé ucítí.

čekající tatínek

Bohužel se však v těhotenství objevují také ty nepříjemnější stránky, kterými jsou především častá návštěva toalety, bolesti v oblasti podbřišku, rostoucí váha a s ní spojené problémy, otoky nohou, a mnoho dalšího. Každá žena prožívá těhotenství jiným způsobem. Některé prožijí toto období naprosto bezstarostně, jiné si bohužel i něco vytrpí. Velkým strašákem žen jsou právě přírůstky váhy a vznik strií, které se mohou objevit i přesto, že budete bříško pravidelně mazat.

růže a břicho

Přesto si toto velmi důležité období svého života zaznamenejte.I když máte pocit, že vaše tělo není v těchto chvílích dokonalé, věřte tomu, že je. Co může být dokonalejšího, než vznik nového života? Nosíte v sobě dítě, vaše a partnerovy geny, které máte umístěné přímo pod srdcem… To je přeci nejvíc. A přestože máte třeba pár kilogramů navíc, máte neforemné bříško, nebo se u vás objevily strie, jste krásná, protože jste nastávající maminkou.

vývoj embrya

Jakmile porodíte, velmi rychle zapomenete na to, jak těžké byly poslední měsíce s bříškem. Naopak si je budete chtít připomenout, protože o něj tak rychle přijdete, že si to v podstatě ani nestihnete uvědomit. Připomínejte si toto období alespoň na fotografiích.

Těhotenské focení Praha vám proto nabízí zvěčnění vaší těhotenské krásy a vašeho bříška, na které budete s láskou vzpomínat. Nemusíte se ničeho obávat ani se stydět. Čeká vás totiž velice uvolněná a příjemná atmosféra a samozřejmě soukromí během fotografování, takže si jej můžete užít opravdu na plno a bez ostychu.