Výhodné podmínky americké hypotéky

Americkou hypotéku bez registru můžete znát z běžného života. Pod tímto pojmem se totiž nachází produkt, který má velice výhodné vlastnosti. Pokud si ji navíc sjednáte u nás v soukromém sektoru, tak získáte ještě další výhody, které byste jinde, například v bance získat nemohli.

hotovost

  • Na dobu splatnosti až 30 let můžete získat úvěr snadno a velice rychle. Bez zbytečného nebo zdlouhavého papírování. Vyřízení je opravdu rychlé, na úvěr nebudete čekat měsíce nebo dlouhé týdny. Získat můžete až 70% z odhadu.
  • V našem případě je možná tolerance záznamů. To umožňuje pouze našim klientům, kteří si u nás sjednají úvěr. Tolerujeme záznamy bankovního i nebankovního typu. S vaším souhlasem se podíváme do registru. To může mít i výhody. Pokud zjistíme, že nemáte záznamy, že máte na svém kontě pouze nějakou drobnost, pak bychom vám mohli poskytnout úvěr ještě s nižší úrokovou sazbou, než se poskytuje normálně, při splnění základních podmínek.
  • Podnikatelům tolerujeme i nízké daňové přiznání.
  • Zajistíme pro vás nízkou splátku. Tato splátku bude podobná té, kterou znáte z běžných bankovních společností. Splátky vám navíc můžete přizpůsobit podle vašich potřeb.
  • Žádné poplatky předem. Schvalujeme úvěry během pár hodin. Peníze můžete získat i do 24 hodin od podpisu smlouvy při expresním schválení.

Úvěr podle Vašich představ

Snad každý z nás si přeje získat peníze rychle a jednoduše. Pokud hledáme hypotéku, chceme jednoduché vyřízení a peníze co nejdříve mít doma. Nechceme se zbytečně zdržovat maličkostmi, složitostmi a náležitostmi, které musíme splnit, abychom vůbec úvěr získali.

podnikatel

  1. Běžná úroková míra v bance se pohybuje v rozmezí mezi 5% až 11%. V bance navíc musíte mít v pořádku veškeré záznamy a nesmíte mít dluhy. Dalším faktorem jsou příjmy, ty musíte mít patřičně vysoké, abyste mohli na úvěr vůbec dosáhnout. Musíte je také prokazovat.
  2. Soukromý sektor však dokáže záznamy tolerovat. Což je velká výhoda. Splátky vám dokáže nabídnout podobné těm, které znáte z běžných bankovních institucí. Navíc si často poradíme i s nízkými příjmy a dokážeme vám splátku přizpůsobit na míru. A co úroková sazba? Dokážeme vám nabídnout podobnou úrokovou sazbu, jako mají běžné banky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup