Univerzální přístřešek

Ať už přemýšlíte nad tím, že byste uspořádali nějakou rodinnou oslavu nebo například na nějaké důležité akci prezentovali své výrobky, neobejdete se bez jedné věci. Tou je střecha nad hlavou. Zejména, pokud celá akce probíhá pod širým nebem. Nepříjemný může být jak déšť, tak i slunečné počasí. Jelikož se stále více na rozličných akcích dostávají ke slovu takzvané párty stany, přicházejí výrobci se stále dokonalejším vylepšeními, které umožnují využití opravdu všude. Není dokonce problém postavit si stan na prezentaci v interiéru.

stage

  • Plocha stanu se dá totiž docela dobře využít k reklamním účelům.
  • Výrobce nabízí možnost celoplošného digitálního potisku, který vyhlíží opravdu reprezentativně.

Pro tuto možnost se velice dobře hodí párty stany větších rozměrů. Ideální jsou plochy dva krát dva metry až po ty opravdu velké, které pokryjí plochu dvou set sedmdesáti metrů čtverečních.

stánek

Jehlan pro náročné

Pokud patříte k náročným zákazníkům, pak vás jistě zaujmou takzvané jehlany. Jedná se o konstrukce, které jsou tvořeny silnými ocelovými stožáry s průměrem šedesáti milimetrů. K nim je připevněna střecha – pochopitelně nepromokavá. Stožáry jsou usazeny ve stabilní základně.

  • Hlavními výhodami jehlanů je moderní vzhled a velká reklamní plocha k potisku.

Nejoblíbenější variantou jsou nůžkové stany. Jsou vhodné především v případě, kdy je zapotřebí rychlé a ekonomické zastřešení plochy. Výrobce nahradil plastové spoje konstrukce hliníkovými. Z toho je zřejmé, že se zvýšila i odolnost celého výrobku. Konstrukci je možné nastavit na tři stupně výšky. Zvedání a spouštění stanu je ovládáno prostřednictvím speciálního tlačítka, které je umístěné uvnitř nohy stanu. Dokonalé napnutí střechy zajistí pružina ukrytá uvnitř stožáru. Spojení stěn lze vyřešit opravdu bleskově, protože funguje na principu suchého zipu.