Radost i starost

Bez práce nejsou koláče, říkávaly již naše prababičky a měly určitě pravdu. Tak jako údržba domu, nebo zahrady, i bazén se nevyhne naší péči a to dokonalé po všech stránkách. Pokud jen na chvíli podceníme tuto oblast, pak vysoké teploty udělají práci za nás. Odměnou nám budiž zelená voda, která jen vzdáleně připomíná průzračně azurovou barvu. Každý uživatel to ví a každý se snaží. Snaží se udělat maximum, aby místo na koupání bylo nejen oázou k osvěžení, ale i chloubou.
azurově modrá voda
A to není jenom tak! Všemu se musíme učit a v péči o bazén tomu rozhodně není jinak! Rádi každému poradíme a pomůžeme s výběrem potřebných doplňků a chemie, bez které to jednoduše nepůjde. Podívejte se na naše stránky, pečlivě se proberte nabídkou a přemýšlejte. Opravdu využíváte vše, po čem voda touží? Opravdu není něčeho hodně a naopak něčeho zase málo? Nevíte si rady, váháte, přemýšlíte, tápete? Zkuste zkontaktovat naši podporu, kde vám technici rádi pomohou a nasměrují na správnou stranu.
bazénová pohoda pro všechny

Co využít?

Aby měla voda potřebnou kvalitu, nejenom hezky vypadala, ale byla i hygienicky nezávadná, je potřeba osvojení několika základních pravidel. Na prvním místě a mezi základní příslušenství patřil a patří dávkovač chloru do bazénu, který nám pomáhá udržovat vodu krásně čistou a průzračnou. Každý zkušený uživatel samozřejmě ví a zná, ale jsou i tací, co teprve stojí na startu vodních radovánek a tak jim přijde každá dobře míněná rada vhod. Další nezbytnou součástí příslušenství je filtr. Ten odfiltruje všechny hrubé částice, které mohou začít narušovat kvalitu vody. Je toho mnoho, co byste měli znát a vědět. Ale zase na druhou stranu, stačí trocha praxe, informací, kvalitních produktů od nás a může začít letní sezóna. Věřte, že trocha té námahy za to určitě stojí a vyplatí se. Rádi každému pomůžeme na cestě za vidinou dokonalé letní pohody.