Obálky, které vás nezklamou!

Hledáte takový obal pro své zboží, který jej pomůže v pořádku dopravit až na místo určení? V tom případě hledáte plastové obálky Samolepiciobalky.cz!

To je ta pravá ochrana, kterou jistě oceníte – a to jak vy, tak i vaši zákazníci!

Každému obchodníkovi totiž velmi záleží na jeho reputaci. Když jsou s ním zákazníci spokojeni, tak to v praxi znamená, že se do jeho obchodu budou rádi vracet – a taková věrnost se vyplácí, vždyť jde o peníze. Jenže pokud zákazníka zklamete, můžete si být jisti tím, že příště zamíří někam jinam. A to platí tím spíše, pokud se nejedná o kamennou prodejnu, ale o elektronický obchod. Změnit obchod je na internetu tak snadné!

obálka - pošta

Když vsadíte na plastové obálky, pak budete jednoznačně spokojeni!

Jak již bylo řečeno, jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, která má mnoho skvělých vlastností. Je pružný, a přitom pevný, takže se neroztrhá. Díky samolepicímu proužku je balení snadné. A díky nízké hmotnosti nestojí zásilka mnoho peněz. Ovšem co je nejdůležitější ze všeho – takový materiál je voděodolný, takže i kdyby se vaše zásilka dostala do styku s vodou, i kdyby ležela přímo pod vodou, tak dovnitř nepronikne ani kapka!

obálky a zásilky

V takovém plastovém sáčku můžete přepravovat cokoli. Je ideální pro přepravu tiskovin a textilií, ale i pro řadu jiných věcí. A důležité je, že když si ho zvolíte, nebudete díky ideálním vlastnostem materiálu platit zbytečné peníze navíc za váhu anebo rozměry zásilky. Lehký, pružný, a přesto pevný materiál se rozměrům zboží vždy dokonale přizpůsobí, takže rozhodně nebudete platit za převoz vzduchu, tak jako je tomu v případě kartonových krabic. A když ušetříte za přepravu, můžete si dovolit nabídnout lepší cenu vašim zákazníkům, takže vzroste vaše konkurenceschopnost.

Navíc, čím víc obálek objednáte, tím bude jejich cena výhodnější. Můžete volit z libovolných rozměrů, barev, i jiných vlastností, jako je třeba opatření praktickým odnosným uchem. Jistě budete spokojeni!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup