Nová grafika webových stránek

Díky dobré grafice můžeme náš web skutečně posunout o úroveň výše a zvýšit tak jeho dosah. Na vzhledu v marketingu tedy skutečně dost závisí.

Nová grafika webových stránek

Lidské oko vnímá vhled jako první

Při hledání na zboží či služeb na internetu zadáme do vyhledávače klíčové slovo a on nám postupně seřadí výsledky. Vyhledávání má řadu algoritmů, který bychom měli svůj web přizpůsobit, aby jej skutečně vyhledávače doporučovali, což hodně závisí na obsahu. Z výsledků vyhledávání totiž vybíráme hlavně z předních pozic, kde nás může zaujmout název a krátký výtah textu z vyhledávání. Zlomový okamžik přichází při otevření webu, protože se nám ukáže web v plné své kráse a vteřiny rozhodují o tom, jestli tu zůstaneme, nebo půjdeme raději ke konkurenci. První věci, jenž zaregistrujete je rozhodně grafika a celkové rozpoložení stránky.

internetová vyhledávač

Pokud uvidíme design z roku 2005, tak už začneme uvažovat o tom, že se poohlédneme jinde, protože konkurence je obrovská. V opačném případě se nám design zalíbí, což je jeden z kroků k úspěchu a dále se začneme soustředit na obsah, což nás může dovést až k využití služeb či nákupu zboží.

Každý detail hraje roli

Jistě Vám záleží na tom, jak se Vaše firma prezentuje, a proto musíme dbát na moderní design svého webu, aby byl skutečně pěkný a na úrovni. Webdesign Ostrava Impermedia je společnost, která se právě internetovými stránkami zabývá a má s nimi nespočet zkušenosti, a proto se na ně kdykoliv můžeme obrátit a sjednat si s nimi schůzku. Na ní se s nimi domluvíte a vše do detailu proberete, aby Vaše požadavky byli naplno splněny.

psaní html

Každá zakázka je plněna totiž individuálně, protože jedině tak se dá dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Tato společnost tvořila stránky i pro velmi významné firmy u nás, a proto rozhodně svou práci umí a má každému co nabídnout. Přímo na jejich webu naleznete odkazy na některé ze stránek, kterými se zabývali. Když si je otevřete, tak na první pohled poznáte, že skutečně jsou nádherně vzhledově propracované, hezky fungují a vše do sebe zapadá. Dohromady vzniknou opravdu pěkné moderní webové stránky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup