Nechte si postavit rodinný dům

Většina lidí se chce jednoho dne usadit a bydlet s rodinou ve vlastním domově. Proto se staví rodinné domy, které můžou být opravdu dle našich představ.

Nechte si postavit rodinný dům

Není to jen tak

Mnoho z nás má sen žít jednou se spokojenou rodinou v krásném rodinném domě se zahrádkou, přičemž tento sen si můžeme opravdu jednou splnit. Samozřejmě to není jen tak, protože rodinný dům v dobrém stavu a na přijatelné lokalitě znamená částku několik milionů, což nějakou dobu skutečně trvá vydělat. Akorát my nemusíme vůbec kupovat starou nemovitost, protože si můžeme postavit vlastní domeček, který bude přesně podle nás a novostavba má rozhodně své výhody.

rodinný dům

Jako první bychom měli dát dohromady finance, přičemž pokud je nemáme, ale chceme stavět v dohledné době, tak si můžeme vzít hypotéku. Dále musíme mít vhodný pozemek, přičemž ne všechny jsou k tomuto účelu vhodné. Následně si musíme nechat vybudovat projekt a nemovitost musí být schválena. Vše to má nějaké podmínky, takže musíte počítat s tím, že Vás to bude stát zařizování i čas, kdy to není záležitost na pár dní.

Stavba pod firmou

Zákon nám udává, že rodinný dům do 150 metrů čtverečních s dalšími podmínkami si můžeme postavit svépomocí, akorát musíme dodržet zákonem dané body. Mezi ty patřit třeba dbát na bezpečnost, životní prostředí, mít povolení na stavebním úřadě, umožnit zkoušky měření a tak dále, takže to není nic jednoduchého. Navíc samotná stavba dá opravdu zabrat, a proto nespočet lidí volí stavební společnost. Domy na klíč Vysočina znamená službu, která se postará o vše od projektu až po samotné předání klíčů od hotového bydlení.

stavba domu

Mezi obrovskou výhodu patří férové jednání a kvalitní práce, která zajistí, že dům bude dobře postavený a vydrží stát opravdu velmi dlouho. Poctivý řemeslníci jsou chloubou této firmy, takže svou práci odvádí na výbornou, což se rozhodně promítne ve výsledku. Firma má navíc své ověřené dodavatele, aby se vyhnula nekvalitním materiálům a na své používané se mohla maximálně spolehnout.