Naučte své ratolesti využívat polypropylenové sáčky


Dětský pokoj je plný hraček, školních a výtvarných potřeb a dalších drobností, které je zapotřebí někam ukládat. Můžeme je umístit přímo do zásuvek psacího stolu, vestavěné skříně nebo úložného prostoru postele, ale to není příliš efektivní a ztrácí se tím potřebný přehled. Měli bychom využít dostupných pomůcek balicí techniky a právě zde mohou nastoupit některé, na něž si možná ani nevzpomenete.

dílky stavebnice

Uzavíratelné sáčky na zip – na uzavíratelný sáček z polyetylenu si možná ani nevzpomenete, přitom je to tak dokonalý pomocník, jemuž se stěží mohou jiné výrobky balicí techniky rovnat. V první řadě je velmi levný a dobře dostupný. Vyrábí se v mnoha velikostech a uzavírací zip je natolik spolehlivý, že vás nezklame ani u tekutého obsahu. Děti si do sáčků se zipem mohou uložit školní potřeby včetně barev, kostky stavebnic, figurky, skládačky puzzle, karetní a deskové hry, pastelky a fixy, vystřihovánky z papíru a textilu, lepidla a samolepky a jistě byste přišli na další nápady.

dětský pokoj

Polypropylenové sáčkyPP sáčky jsou ty typické pevné, mačkavé pytlíky, do kterých se balí v obchodech textil, galanterie, psací a kancelářské potřeby a mnoho dalších drobných věcí. V dětském pokoji by mohly mít úspěch například u korálků, kuliček, sponek do vlasů, kancelářských sponek, náplní do sešívačky, tkaniček a provázků, drátků, knoflíků, špendlíků, připínáčků, šroubků a mnoha dalších velmi drobných věcí, co by se jen tak povalovaly v šuplíku, a mohly se odtud vysypat a poztrácet.

Plastové a plechové dózy – výhodou různých sáčků je jejich vynikající skladnost, to samé ovšem nelze říci o dózách z plastu nebo z kovu. Tam musíte počítat s pevným objemem v úložném prostoru, a přizpůsobit mu všechno ostatní. Dózy jsou také dražší, a mívají omezenou životnost, a tak zvažte, kde je smysluplně využít.

Kartonové krabice – těm se v úložných prostorech dětských pokojů z praktických důvodů raději vyhněte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup