Labyrint pro malé zručné ručičky

Můžete s jistotou tvrdit, že vaše dítě už má opravdu všechny hračky, které jsou na trhu? Pochopitelně, že máte dojem, že jich má vaše dítě více, než potřebuje, ovšem pouze jejich množství nestačí k tomu, aby bylo spokojené a mělo z nich i nějaký přínos.

V kategorii motorických hraček nalezete mnoho takových, které ve velké míře pomůžou vašemu dítěti v jeho zručnostech a obohatí jeho hru o učení.
dětské počítadlo

Vlastnit jich je nutnost, která vám může pomoci s jeho správným vývojem a posílí vašemu dítěti jeho schopnosti už v útlém věku, a to rozhodně není na škodu.

Nemáte ještě labyrint? Napravte to!

Jistě jste se už v kamenných prodejnách https://www.hornbach.cz/cms/cs/cz/o_hornbachu/moje_prodejna/prodejny_hornbach/prodejny_hornbach.html nebo na návštěvách u vašich známých setkali s hračkou, jakou je labyrint. Je to nesmírně šikovná hra, která naučí i vaše dítě větší trpělivosti, manipulaci s jeho malými rukami a zabaví ho na dlouhou dobu, protože se na ni bude soustředit.

Jeden takový labyrint s motorickými tvary nalezete i v naší nabídce, a to hned v několika podobách.

– Zakoupit si ho můžete jako samostatnou hračku, která disponuje různými korálky a roztomilým zvířátkem.

– Oblíbené a často vyhledávané mezi rodiči jsou i interaktivní kostky, které mají každou stranu doplněnou o jiný typ hry, mezi které patří i provlékačka s korálky.

– Těm nejmenším dětem můžete udělat hned dvojnásobnou radost, pokud jim zakoupíte dřevěné chodítko, na kterém se tato motorická hra nachází a posílí tak nejen jejich chůzi, ale i motoriku.
korálky na provázku

Všechny typy nalezete v dřevěné variantě

Každý rodič si přeje dopřát svému dítěti pouze to nejlepší. Právě proto výběr jakékoliv hračky podléhá nejen vkusu nebo přínosu, který může jeho dítěti nabídnout, ale i kvalitnímu materiálu, který brzy nepodlehne opotřebení. Dřevěné motorické hračky jsou velmi oblíbenou skupinou, po které neváhá sáhnout mnoho rodičů a nalezete jich i v naší pestré nabídce, které pravděpodobně neodoláte a několik takových koupíte i vašim ratolestem.