Kvalitní plot pro váš dům


Ať už máte samostatně stojící dům a nebo dům v řadové zástavbě, vždycky je lepší mít plot. Dává najevo všem ostatním že za něj nemají vstupovat, a díky tomu ochráníte svůj majetek. Jen málokdo se skutečně odváží vstoupit na cizí pozemek, a pojišťovny i orgány činné v trestním řízení při řešení případné krádeže řeší zda jste měli majetek zabezpečený. Proto je plot potřeba. Pokud jste zrovna ve fázi kdy přemýšlíte nad jeho pořízením, rozhodně do výběru zařaďte betonový plot.

dřevěný plot

Proč by vás mohl zaujmout?
Možná jste si už někdy všimli že zejména u novostaveb najdete moderní typy plotů. Mezi nejpopulárnější, ale zároveň také nejdražší plot patří gabionový, který tvoří kameny vsypané do kovové konstrukce. Je to opravdu velmi nákladný plot, který se cenou může vyšplhat na stovky tisíc korun. Jestli se vám takové peníze za plot dávat nechtějí ale chcete něco podobného, můžete si vybrat právě beton.

  • Je neprůhledný – skrz betonový plot k vám nikdo neuvidí
  • Díky pevnému materiálu k vám nebude foukat
  • Je bezpečnější, protože je těžší ho překonat
  • Je bezúdržbový

betonový plot

Jestli hledáte kvalitní, cenově přijatelný a bezúdržbový plot, můžete nás oslovit. Nabízíme betonové ploty v Praze, a nejen tam. Můžete si náš plot objednat kdekoliv po republice. V nabídce jsou čistě betonové ploty, které si můžete objednat v mnoha provedeních, ale také kombinace například se dřevem. Prohlédněte si naše hotové ploty, které jsme již předali našim klientům. Určitě si vy vyberete plot, který vám můžeme zhotovit i na klíč. V nabídce máme také brány a branky pro ještě lepší vzhled plotu a usnadnění jeho užívání.

Proč se do něj nepouštět?
Pokud potřebujete ušetřit, není dobrou cestou šetřit na zhotovení betonového plotu. Je velmi těžký a těžko se s ním manipuluje, což znamená že byste mohli poškodit jeho část. K montáži je nutná těžká technika.