Kupujete si počítač?

Oč jenom by zůstal člověk ochuzen, kdyby neměl počítač, že? Nemohl by s jeho pomocí hledat informace na internetu, nemohl by leckoho touto cestou kontaktovat, nemohl by využívat nejednu aplikaci, upravovat obrázky, videa a kdo ví, co všechno ještě, nemohl by ani hrát počítačové hry nebo se jinak bavit. A určitě je ještě celá řada toho, na co jsem zapomněl.
A proto si počítače pořizujeme. A abychom si je pořizovat mohli, jsou potřeba nejen jejich vývojáři, programátoři a výrobci, ale i jenom zdánlivě méně významní prodejci.
nakreslený notebook

Ano, ani na prodejce se nesmí zapomínat. Protože i ti se významnou měrou podílejí na tom, abychom byli s tím, co si pořídíme, spokojeni.
Představte si, že by byl prodejcem této techniky někdo neznalý věci, někdo, kdo tomu vůbec nerozumí a/nebo mu to je jedno a jde mu jenom o to, aby levně koupil a draze prodal. To by nám mohlo být ouvej! Přinesli bychom si domů něco zastaralého, pomalého, nekompletního, tu by na tom neběželo to a tu ono, co chvíli by se něco porouchalo a my abychom se jenom starali, namísto využívání možností, jež nám tato technika nabízí.
jedničky a nuly

Prodejci prostě musí být na výši, stejně jako všichni ostatní, kdo se nějak angažují na cestě počítačů od výrobců součástek až na náš stůl. I na volbě toho, kdo nám tuto techniku prodá, záleží. A jsme-li právě tam, kde Otík z Vesničky mé střediskové řekne své jediné slovo na sto kilometrů, tedy v Berouně, je rozumné zvolit prodej pc Beroun. A to pochopitelně ne jenom proto, že je to v tu chvíli po ruce.
Tady člověku totiž jenom nestrčí do ruky nějaký z několika kousků, jež mají na skladě. Tady navrch i

  • pomáhají s výběrem vhodného hardware a software podle přání a potřeb zákazníků,
  • dodávají a instalují vše i na místě určení, je-li to zákazníkovým přáním,
  • na zákazníkovo přání odesílají zboží i na udanou adresu,
  • většinu zboží dodávají do druhého dne,
  • garantují a zajišťují záruční i pozáruční servis, většinu závad opravují na místě, větší problémy do osmačtyřiceti hodin,
  • vybírají prvky od předních světových výrobců,
  • případně pomáhají se zaškolením obsluhy.

Prostě tu nabízejí nejen výdej nějakého zboží a příjem peněz od zákazníků, ale mnohem víc. A na to se vyplatí vsadit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup