Hubnutí bez zbytečného hladovění existuje!

Diety jsou na internetu každodenní téma. Každý se může hned stát „odborníkem“ a poradit vám právě tu jeho nejlepší dietu, která vám zaručeně pomůže zhubnout během pár dní. Jenže tyhle diety mají vždycky jedno společné: nedají se držet dlouhodobě. Všichni poradci, kteří vám naslibují, že můžete zhubnout během několika dní nebo týdnů, vám napíší dietu, která bude obsahovat jen naprosté minimum kalorií. Díky tomu vydržíte pár dní (kdy opravdu něco zhubnete), jenže pak dostanete obrovské záchvaty hladu, začnete se přejídat a naberete všechna kila zase zpět.

měření břicha

Co tedy s tím? Jak hubnout, tak aby to mělo nějaký smysl a vaše nová váha skutečně vydržela? Odpověď se vám možná nebude úplně líbit, ale opravdu musíte pravidelně sportovat a jíst zdravé potraviny. Je potřeba, abyste přijímali dostatek bílkovin, a naopak omezili tuky a rychlé cukry. Nemusíte je ze svého jídelníčku hned úplně vyřazovat, časem by vašemu tělu stejně chyběly, jde jen o to, jich jíst rozumné množství.

Ze začátku se zaměřte na příjem bílkovin. Není to těžké, uvidíte, že za pár dní už na to nebudete muset ani moc myslet a budete se cítit lépe. Když máte dostatek bílkovin, netrápí vás totiž tak často pocit hladu a chuti na sladké. Díky tomu zabijete dvě mouchy jednou rannou a vaše snaha zhubnout se urychlí.

běhání

Bílkoviny můžete najít v různých zdrojích, například vhodná je sója, vejce a jogurty. Určitě je dobré přidat také proteinové nápoje, které obsahují velké množství proteinu a jen nepatrné množství tuků a sacharidů. Proteinové nápoje můžete objednat na této webové stránce: Proteinový nápoj na hubnutí od Goodly. Vybírat můžete z obrovského množství příchutí, takže se není třeba bát, že by vám protein nechutnal. Proteinový nápoj si navíc snadno připravíte během minutky a zasytíte se zdravými bílkovinami na několik následujících hodin.

Držíme vám palce, ať vám jde hubnutí rychle a bez hladovění!