Hra, která vás dostane

Zabavit se dnes není problém, a to dokonce i když chcete zažívat zábavu s přáteli. Můžete si zajít na skleničku, zahrát si fotbal nebo únikovou hru, či se lze navzájem propojit počítači, případně tablety a zapařit si nějakou hru přes internet. Pokud vás tyto aktivity už ale dávno omrzeli, možná byste mohli přijít na chuť něčemu jinému. Čím dál tím více se v naší republice rozmáhají Laser games, které vám a vašim kolegům mohou nabídnout přesně to, po čem ve svém volném čase toužíte. A to za více než rozumnou cenu.
pistole hračka

Pro všechny kategorie

Existuje celá řada her, které jsou určeny pouze pro úzkou skupinu lidí. To se týká jak počítačových titulů, tak i zábavy v reálném světě. Co se ale týče Laser games, tak ty jsou určené pro každého. Nejedná se totiž o žádnou monotónní zábavu, při které se po chvíli budete nudit, ale o hru, která vás dokáže dostat do toho pravého varu. Velkým pozitivem je množství variací, které jsou v nabídce. Můžete se tak střílet s pomocí laserových zbraní s kamarády mezi sebou, můžete se takto pustit i do jiného týmu nebo například zastavit hordy nemrtvých. Záleží jen na vás. Tento druh zábavy se líbí jak mladým jedincům, tak i lidem ve středním, a dokonce i starším věku. Her, které dokáží zaujmout tak širokou skupinu lidí, příliš nenajdete.
laserové dělo

Není to nebezpečné

Zásadní také je, že Laser games nejsou nebezpečnou hrou. Svými pravidly a principy se velice podobají různým bojovým hrám typu paintball, ale ty v sobě nesly a stále nesou určité druhy riziko. Minimálně je to bolestivé. I drobné kuličky naplněné barvivem totiž mohou pořádně bolet, což nejsou pocity, které by běžně člověk vyhledával. Pokud však na sebe budete střílet pouze světlem, nic se vám stát nemůže. A to ani v případě, kdy vám někdo zasvítí do očí. Jedná se o neškodné proudy světelných paprsků, jejichž interakce s lidským tělem není nijak závadná. V případě zásahu se vám tak nemůže nic stát.