Dokonale průzračná a čistá voda

Pokud vlastníte bazén, tak dobře víte, jak důležité je starat se o celé bazénové zařízení, ale že tím nejdůležitějším je bazénová voda. Bazénovou vodu musíte stále udržovat ve vysoké kvalitě, aby byla vhodná ke koupání a měla příznivé účinky na pokožku plavců. A právě proto je přímo nutné neustále kontrolovat kvalitu vody za pomocí testerů a dodávat do vody dostatek chlorových či kyslíkových přípravků, aby se v ní nemnožily bakterie a mikroby, které by pak způsobily množení nejrůznějších druhů řas a povlaků.

Jenže kvalitu vody nezhoršují pouze bakterie, ale také mechanické nečistoty, které se dostanou do vody v průběhu využívání bazénu na pokožce a nohách plavců, nebo které se sem dostanou z okolních stromů, nepřízní počasí a dalšími vlivy. Odstranit tyto mechanické nečistoty z bazénu Vám pomůže opravdu kvalitní písek do filtrace, který tyto nečistoty zachytí a už je nepustí zpátky do bazénové vody a tím ji udržuje neustále průzračnou a čistou.
Při výběru písku do filtrace musíte samozřejmě dbát návodu k Vašemu bazénovému zařízení a musíte se jím řídit. Tento filtrační materiál má totiž různou zrnitost, tedy velikost zrn a každé zařízení vyžaduje jinou velikost těchto zrn. V naší nabídce naleznete kvalitní písky od českých dodavatelů v různé zrnitosti ve vysoké kvalitě a čistotě za opravdu skvělou cenu na našem trhu.
Kromě kvalitního písku do filtrace Vám také nabízíme náplň z polyesterových vláken, kterou můžete využít jak do bazénů, tak do vířivek, také k odstranění mechanických nečistot. Tento vysoce kvalitní materiál zachycuje nečistoty ještě lépe, i když jeho cena je trochu vyšší

.
Neváhejte a přijďte k nám. V naší rozmanité nabídce najdete všechny přípravky bazénové chemie potřebné k úpravě bazénové vody ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.