Bazénová chemie, která dětem neškodí

Období léta v nás zpravidla vyvolává pozitivní pocity a naše smýšlení se ubývá tím lepším směrem, než je tomu v době podzimu a ošklivého počasí. S prvním hřejivým slunečním dnem taktéž získáme chuť proměnit letní sezónu na tu koupací, kterou si užijeme ve vlastním bazénu na zahradě.
A aby tato sezóna byla nezapomenutelná a přinesla nám mnoho pěkných vzpomínek a chvil, je nutné bazén připravit tak, abychom s jeho údržbou neměli žádné potíže.
zahradní bazén

Bazén je zejména pro děti

Většina lidí se rozhodne pořídit si zahradní bazén hlavně kvůli dětem, které si pobyt ve vodě neskutečně užívají. Je však nutné dbát nejen na to, aby byly vaše děti pod neustálým dozorem, ale měly v bazénu i chemii, která jim v průběhu léta nezpůsobí zdravotní potíže.
Vynikající volbou je bezchlorová chemie https://eshop.techneco.eu/Bezchlorova-chemiedo bazénu, která je vhodná nejen pro děti, ale i všechny vířivé vany. Pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, neváhejte si ji zakoupit, protože je velmi citlivá vůči pokožce hlavně malých dětí, a to díky skutečnosti, že neobsahuje chlor.

Účinkuje prvotřídně

Nemyslete si, že pouze přípravky na úpravu bazénové vody s obsahem chloru jsou jediné, které vám dokážou poskytnout čistou vodu bez zakalení. I chemie na bázi aktivního kyslíku je spolehlivým řešením, jak mít v průběhu léta nejen ukázkově čirou vodu, ale i šetrně chránit pokožku, která je citlivá na výskyt chlorových složek.
hračky v bazénu

Vyhnete se zápachu chemie

Mnoho rodičů, ale i dospělých s citlivou pokožkou oceňuje na tomto druhu chemie jednu nepřehlédnutelnou výhodu, jakou je to, že nezapáchá. Na rozdíl od chloru se při koupi kyslíkových tablet nesetkáte s nepříjemným a poměrně odpudivým zápachem, co ocení i vaše ratolesti.
Užijte si léto bez toho, abyste vaši pokožku vystavovali nadměrnému množství dráždivých chemických přípravků a do vašeho bazénu si naopak pořiďte šetrné tablety, které budou vyhovovat celé rodině.