Vypínače a zásuvky jsou víc, než jen prvky elektroinstalace

Design interiéru tvoří nejen samotné zařízení jako nábytek, ale i ten nejmenší detail, který dokáže celkový vzhled interiéru oživit a dodat mu dokonalý šmrnc. Proto jsou důležité veškeré prvky, které do interiéru vložíte, a stačí jedna chyba a celkový příjemný dojem je pryč.

Proto je důležité se zaměřit i na prvky elektroinstalace, jako jsou vypínače a zásuvky.
zástrčka a žárovka

Jejich účel je jasný, protože mají za úkol především zajistit komfort a bezpečnost při ovládání jednotlivých spotřebičů, osvětlení a dalších součástí bydlení. Ale zároveň jsou natolik v interiéru podstatné a viditelné, že je důležitý i jejich samotný design.

V dnešní době již totiž neletí tuctové krabičky jednoho tvaru a provedení či barvy, které byly v každém interiéru stejné bez ohledu na jeho celkový styl. Proto se často stávalo, že působily jako rušivý element, který se nešel nevšimnout, ale bohužel v negativním slova smyslu.

Dnes je naštěstí všechno jinak a vy si můžete vybírat i tyto malé detaily podle svých představ, vkusu i stylu zařízení.

Jsou stylové i chytré

Díky pestré nabídce na vás čekají kousky, které uspokojí veškeré vaše potřeby i požadavky. Můžete si vybírat nejen podle stylu, ale i podle materiálů, provedení, tvarů či zbarvení a dokonce i různé imitace.

Není výjimkou plast, bakelit či dokonce porcelán, ze kterých se moderní prvky elektroinstalace vyrábějí, ale setkáte se také s materiály přímo luxusními jako nerez, sklo, stříbro, dřevo, grafit či dokonce kámen. Dokonce je již možné nechat si vypínač či zásuvku vyrobit i na míru představám.

Jsou to detaily, bez kterých se neobejdete v žádné místnosti a jejich důležitost je o to větší, protože vše se vším musí ladit, aby design prostoru nic nenarušovalo. Ale neznamená to, že co místnost, tak to jiný styl těchto prvků. Můžete si vybrat linii, která je vhodná pro každý styl zařízení a charakter využití prostoru.
vypínač na zdi

Kromě toho, že jsou opravdu stylové a dokážou být estetickou součástí interiéru, tak jsou také chytré a dokážou ovládat nejen osvětlení, ale i spotřebiče, garážová vrata, vstupní brány, klimatizaci, topení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup